Меню Закрити

Підвіконня з граніту: в чому їхні переваги?

Якщо ви цінуєте красу і маєте добрий смак, то, напевно, приділяєте увагу деталям обстановки. Навіть дрібниці здатні зіпсувати гармонію інтер’єру. Тім більше це стосується великих предметів. У будь якому приміщенні вікна завжди привертають увагу: вони є зв’язком із зовнішнім світом. Важливим доповнення вінка є підвіконня. Часто вони бувають дерев’яними або пластиковими. Але підвіконня з граніту виглядають по-особливому. Вони мають безперечні переваги перед іншими варіантами.

Міцність та довговічність

Граніт – це найміцніший натуральний камінь серед тих, які використовують у будівельних і облицювальних роботах. Він дуже твердий, тому може витримувати колосальні фізичні та механічні навантаження. Граніт практично не поглинає вологу, він не має тріщин. Отже він не боїться морозів, а також температурних перепадів. Це дуже важливо в ситуаціях, коли приміщення тимчасово не опалюється або є перепади вологості.

У цьому відношенні гранітні підвіконня мають перевагу перед виробами з інших матеріалів. Під дією сонця цей камінь не втрачає своїх властивостей. Він не змінює кольору, а також природного малюнку. Нешліфована поверхня не боїться подряпин, на відміну від полірованої. Перед тим як купити підвіконня з граніту, враховуйте цей момент. Полірована поверхня потребує більш обережного ставлення та догляду. При цьому вона дуже гарно виглядає.

Краса та індивідуальність

Кольори та візерунки граніту дуже різноманітні. Його природна привабливість унікальна, тому кам’яні вироби виглядають просто чудово. Різні партії матеріалу з одного родовища можуть відрізнятися. Вибираючи матеріал для виготовлення підвіконня, звертайте увагу на цю особливість. Зразки граніту можна подивитись на нашому сайті. Гранітні підвіконня унікальні, пасують до будь якого інтер’єру, наділяють його особливим шармом. Це – риса стильної та вишуканої обстановки.

Наш консультант відповість на ваші запитання та допоможе зробити замовлення. Зв’язатися з нами можна за телефонами, що вказані нижче.

Чи вам потрібна професійна консультація?

Якщо ви бажаєте придбати або замовити вироби з граніту, залиште повідомлення, і ми обов’язково з вами зв’яжемось. Або можете зателефонувати за вказаними  номерами.  Наш менеджер якнайшвидше вам зателефонує.