Меню Закрити

Вентильовані фасади з граніту

Вентильовані фасади призначені для захисту будівлі від перегріву і переохолодження. Система забезпечує хорошу вентиляцію. Завдяки повітряному прошарку вільно виходить зайва волога, і не утворюється пліснява, яка може нашкодити стінам. Саме тому вентфасади з граніту популярні в Київі та інших містах. Їх часто використовують для облицювання будівель. Вони практичні та гарні.

Переваги гранітних вентильованих фасадів

У сучасному будівництві приділяють велику увагу естетичному вигляду споруд. Хочеться, щоб житлова чи офісна будова була привабливою. Для облицювання вентфасаду ідеально підходить граніт. Переваги цього матеріалу:

  • Натуральний, екологічно чистий камінь.
  • Зберігає якості та бездоганний зовнішній вигляд протягом багатьох років. Його колір і малюнок не змінюються з часом. Граніт не вигорає на сонці, на відміну від мармуру.
  • Не боїться високих та низьких температур. Не потріскається від температурних перепадів, як травертин.
  • Не псується під дією вологи.
  • Найміцніший із природних каменів, крім алмазу. Зносостійкий та довговічний.

Вентильовані фасади з граніту прослужать багато років, не потребуючи ремонту. Стіни будуть залишатися сухими. Також вражає різноманіття кольорових рішень. Існує безліч варіантів відтінків, спроможних задовільнити смаки будь якого замовника. Пропонуємо червоний, рожевий, сірий, білий, коричневий або чорний граніт. Якщо ви вирішите купити гранітну плитку для облицювання вентфасадів, то вкладете кошти в якість і красу.

Щоб отримати консультацію спеціаліста чи зробити замовлення, зателефонуйте нам або залиште повідомлення. Менеджер обов’язково зв’яжеться з вами.

Чи вам потрібна професійна консультація?

Якщо ви бажаєте придбати або замовити вироби з граніту, залиште повідомлення, і ми обов’язково з вами зв’яжемось. Або можете зателефонувати за вказаними  номерами.  Наш менеджер якнайшвидше вам зателефонує.