Меню Закрити

Міцні та витончені балясини з граніту

Балясини прикрашають сходи та перила. Їх встановлюють на балконах, на вході до жилого приміщення. Балясини з граніту міцні й надійні, вони служать роками і не потребують ремонту. Ажурні конструкції надають ноту розкоші та перетворюють звичайні сходи у витвір мистецтва.

Гранітні балясини: чому вони так популярні?

Натуральний граніт має дуже гарний, благородний вигляд. Зроблені з нього фігурні витвори переймають його велич і унікальність. Властивості каменю просто дивовижні, тому що вони закладені самою природою. Завдяки особливостям матеріалу кожна балясина є неповторною. Декоративні елементи надають завершеності та чудово вписуються в дизайн.

У галереї представлено приклади наших виробів. Пропонуємо купити гранітні балясини. Ми виготовляємо їх на замовлення. Різновиди конструкцій:

  • гладкі;
  • з орнаментом;
  • унікальної форми.

У виробництві орієнтуємось на побажання замовника. Спеціалісти розроблять індивідуальний проєкт сходів з балясинами, які відповідатимуть вашим побажанням. Майстри «Сплайн» мають великий досвід у виготовленні гранітних виробів. З нашою допомогою ви познайомитесь з усією красою природного каменю.

Якщо маєте запитання чи хочете зробити замовлення, залиште повідомлення, і консультант якомога швидше зв’яжеться з вами. Або зателефонуйте за номерами, вказаними нижче.

Чи вам потрібна професійна консультація?

Якщо ви бажаєте придбати або замовити вироби з граніту, залиште повідомлення, і ми обов’язково з вами зв’яжемось. Або можете зателефонувати за вказаними  номерами.  Наш менеджер якнайшвидше вам зателефонує.