Меню Закрити

Український граніт

Граніт – унікальний натуральний камінь. Він є дуже популярним на ринку будівельних і оздоблювальних матеріалів, а також побутових виробів. Серед вагомих переваг граніту – особлива міцність, висока стійкість до пошкоджень, температурних перепадів. Також граніт практично не поглинає вологу. Він довго служить. Є широкий вибір кольорів.

Чому цінується український граніт

У світі є багато гранітних родовищ, і кожен має свої особливості. Чим відрізняється український граніт і чому він користується попитом в Одесі, Київі та інших містах? Головною ознакою є надзвичайна міцність матеріалу. Він практично не має порів. А це означає, о камінь не поглинає та не накопичує воду. Волога, яка проникає всередину, замерзаючи, розширяється. Це призводить до появи мікротріщин. Такого не відбувається з гранітом українського виробництва. Цим він вигідно відрізняється від закордонних.

У країні існує багато прикладів, які це доводять. Вік деяких пам’ятників, огорож, колон, бруківки сягає 100 років. Вони й досі є цілими й непошкодженими. Час – суворий суддя. На жаль, карельський і китайський граніт не витримує перевірку часом. Українські кліматичні умови створюють випробування для матеріалу. Серйозні перепади температури та вологості негативно впливають на нього. Однак вони не шкодять вітчизняний граніт. Він не втрачає кольору і фактури. Його й справді можна назвати вічним.

Різноманіття кольорових рішень

Широкий вибір відтінків – це ще одна перевага українського граніту, яку цінують жителі Одеси та інших міст. У каталозі сайту ви знайдете чудові зразки. Ми пропонуємо купити гранітні вироби, які здатні задовільнити будь які дизайнерські вимоги. Певні породи каменю зустрічаються лише в Україні, тому їх можна назвати унікальними. Вироби з граніту гармонують з багатьма стилями інтер’єру, а також підкреслюють вишуканий смак власника, його високий статус.

Природна краса каменю неповторна та унікальна. Зроблені з нього вироби переймають його чудові риси. Різні партії матеріалу з одного й того ж родовища можуть відрізнятися відтінком. У каталозі нашого сайту ви можете ознайомитись зі зразками українського граніту. Що б ви не вибрали – гранітне підвіконня чи стільницю – вони будуть радувати своєю красою та практичністю. Такі вироби зроблять інтер’єр просто шикарним. Обстановка стане стильною та респектабельною.

Зробіть замовлення, заповнивши заявку на сайті. Телефонуйте за вказаними нижче номерами, і ми відповімо на ваші запитання.

Чи вам потрібна професійна консультація?

Якщо ви бажаєте придбати або замовити вироби з граніту, залиште повідомлення, і ми обов’язково з вами зв’яжемось. Або можете зателефонувати за вказаними  номерами.  Наш менеджер якнайшвидше вам зателефонує.